1982’den bu yana anne-bebek sektöründeyiz. 2011 yılında tescilli markamız baby tech adı altında üretmeye başladığımız ahşap bebek beşikleri, siz değerli müşterilerimizden büyük beğeni toplarken, sektörümüze de yeni bir saha kazandırmış olmanın kıvancını firmamıza yaşattı.

 

Modern çağın rekabet koşullarının farkındayız, ürettiğimizi satmaya değil, istediğinizi üretmeye çabalıyoruz. Sitemizde ve satış noktalarımızda göreceğiniz her ürün bu anlayışın sonucu olup, sizlerden gelen geri bildirimlerin; işveren, çalışanlar ve tedarikçilerin oluşturduğu bilgi birikimiyle harmanlanmasıyla ortaya konmuştur. 

 

21. yüzyılda, zamanın, mekanın ve paranın en etkin şekilde kullanımının gerektiği bir dönemde yaşıyoruz ancak çocuklarımızın kullanacağı, çocuklarımız için kullanacağımız gereçlerin kalitesinin bu kriterlerle kısıtlanmasını istemiyoruz.

 

Tasarımlarımızın ortak özelliği, yukarıda belirtilen gerekliliklerin hepsini aynı anda taşıyabilmesidir. En değerli varlıklarımız, çocuklarımız için, kolay taşınabilir, kolay kurulabilir, kolay satın alınabilir fakat en yüksek sağlık ve güvenlik normlarına sahip beşikler yapıyoruz.

 

-En küçük ambalaj hacmini ortaya çıkardık, ürün hem kullanım için taşınırken, hem de kullanımdan sonra saklanırken sizin için problem olmayacak.

-Ambalaj hacimlerini küçültürken ürünlerimizi demonte hale getirdik fakat hepsini bir annenin çok kısa sürede kurabileceği ve tekrar sökebileceği kolaylıkta tasarladık. Ürünlerimizin demonte olması, istediğiniz her parçayı fabrikamızdan dilediğiniz zaman temin etme kolaylığını da sağlıyor.

-Tamamı ile özgün tasarım ve yerli  üretim anlayışıyla çalışıyor, lisans bedeli, gümrükleme vs. maliyetler yaratmıyoruz. Satış noktalarımıza direkt ulaşıyor, ürünün piyasa içerisinde tekrar, tekrar fiyatlanmasını önlüyoruz.

-En önemli kriterlerimiz ise sağlık ve güvenlik.Kullandığımız tüm hammaddeler; ağaç, kumaş, boya vs. Türkiye ve Avrupa’nın resmi kurumlarınca belirlenmiş, bebek gereçlerinde uyulması zorunlu standartlara sahiptir. Bu konudaki belgelerimizi sayfalarımızda görebilir, dilediğiniz takdirde ürünle birlikte size gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Beşik üretimi çocuklarımızın güvenliği açısından en ufak ayrıntıların dahi göz önüne alınmasını gerektiren ciddi bir çalışma gerektirmektedir ve hem ülkemizde hem de dünyada belirli standartlara bağlanmıştır, baby tech bu standartlara uygun üretim yapmayı önkoşul kabul ettiği gibi bunları tespit edecek ulusal ve uluslararası kurumlardan gerekli belgeleri almıştır.

 

Son olarak, satışın tüm faaliyetlerimizin sonlanma noktası değil, başlangıcı olduğuna inanıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz veya  sunulmasını arzuladığınız ürünle ilgili her türlü soru, sorun, görüş ve istekleriniz için sizi dinlemeye hazırız. baby tech personeli “Müşteri çalışmamızı aksatan kişi değil, çalışmalarımızın odak noktasıdır.” prensibiyle çalışmaktadır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR