Baby Tech Anne Yanı Ceviz Beşik

Baby Tech Anne Yanı Ceviz Beşik (101)

Marka : Baby Tech
İndirim Oranı : %22 İndirim
₺108,33 'den başlayan taksitlerle

Anne Yanı Ahşap Beşik, Sallanabilir, Ön Panel Çıkabilir, Bazanıza Sabitlenebilir, Ücretsiz Kargo, İki Yıl Garanti

  ÜRÜN FİYATINA, BEŞİK, CİBİNLİK, YAN KORUMALAR, YATAK VE UYKU SETİ DAHİLDİR.

  • Sepet beşik olarak tasarlanmış, lamine kayın ağacından mamul Anne Yanı Ceviz, ön panelinin kolaylıkla çıkarılabilmesi sayesinde yatağınıza monte edilerek anne yanı olarak kullanılabilmektedir. Tekerlekleri sayesinde evinizin her yanına kolaylıkla taşıyabileceğiniz ürünü hem beşik hem anne yanı olarak kullanabilirsiniz. Sepet bölümü dört parçaya ayrılabildiğinden, ürünü bebeğiniz için kullandıktan sonra, tekrar parçalarına ayırarak küçük bir alanda saklama şansına sahipsiniz.
  • Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Anne Yanı Beşik de sallanma mekanizmasına sahiptir, dilediğiniz zaman mekanizmayı kilitleyerek beşiği sabit hale getirebilirsiniz. Anne Yanı Beşiklerde ürün bazanıza sabitlenip anne yanı olarak kullanılırken sallanamaz, bebeğinizin güvenliği için sallama esnasında ön panelin kapalı olması gerekmektedir.
  • Ürün fotografında görmüş olduğumuz tüm ayrıntılar (c ibinlik, uyku seti, yastık, yorgan)  fiyata dahildir. Anne Yanı Beşiklerde sünger yatak kullanılmaktadır.
  • Ürünlerimizin modüler olması, taşıma ve saklama için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir hasar halinde, fabrikamızdan temin edebileceğiniz parça sayesinde beşiğinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • İmalatta kullandığımız tüm renklendiriciler Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.

  • Tekstil setlerimiz de fabrikamızda üretilmektedir.Üretimde kullanılan kumaşların tamamı " OEKO-TEX® Standardı 100 "  sertifikasına sahiptir

  • Anne Yanı beşiğimizin montaj görüntülerini buradan izleyebilirsiniz.
  • Ürünlerimiz "2 Yıl" garantilidir.

Teslimat Bilgileri

Baby Tech üretici firmadır ve sitede sizlere sunmuş olduğu ürünlerin tamamını stokta bulundurmaktadır. mesai gün ve saatleri içinde vermiş olduğunuz siparişler aynı gün, mesai günleri dışında vermiş olduğunuz siparişler takip eden ilk mesai günü kargoya teslim edilir ve en hızlı şekilde tarafınıza ulaşması sağlanır. babycom ürünü satın almanızdan,evinizde güvenle kullanıma başlamanıza kadar oluşan süreçte oluşabilecek tüm taşıma kusurlarına karşın size %100 garanti vermektedir. hasarlı görünümlü gönderiyi teslim almadan tutanakla iade ediniz, gönderiyi teslim alıp paketi açtıktan sonra dahi herhangi bir sorunla karşılaşırsanız derhal bize ulaşın, sorununuz derhal giderilecektir.

Benzer Ürünler
101 Baby Tech Anne Yanı Ceviz Beşik 649.999836
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler