Baby Tech Beyaz Anne Yanı Beşik 50x90 Tekerlekli, Kademeli Beşik (100-426)

Marka : Baby Tech
Fiyat : ₺975,00(KDV Dahil)
₺162,50 'den başlayan taksitlerle

Beşik, Uyku Seti, Yatak, Cibinlik dahil. Kademeli Beşik

                     ÜCRETSİZ KARGO - %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

- YATAĞA SABİTLENİR, ANNE YANI OLARAK KULLANILABİLİR

- TEKERLEKLİ ERGONOMİK VE GÜVENLİ TASARIMI SAYESİNDE BEBEĞİNİZ HER AN GÜVENLE YANINIZDA.

- DÖRT KADEMELİ TABAN SAYESİNDE YÜKSEKLİĞİ AYARLANABİLİR

- SALLANABİLİR, GEREKTİĞİNDE SABİTLENİR

- 10 CM SÜNGER YATAK,  UYKU SETİ, CİBİNLİK DAHİL, AYNI GÜN KARGO
- GÜRGEN AĞACINDAN MAMUL %100 AHŞAP 

-


KUSURSUZ PROFESYONEL ÜRETİM

 

Bebek mobilyası imalatında belirli uluslararası standartlar vardır. Örneğin beşiği çevreleyen panel parmaklık aralarının belirli mesafenin üstüne çıkmaması, ekonomik ürün oluşturma gayesi ile parmaklık sayılarının azaltılmaması  gerekir, bu gibi ayrıntılar tüketici tarafından kolaylıkla farkedilmese de bebek sağlığı ve güvenliği açından son derece önemli ayrıntılardır. Baby Tech bu standartlara uymayı öncelikli üretim prensibi edinmiş olup, ürünü ekonomik hale getirme gayesiyle kesinlikle bu tip güvenlik açığı oluşturabilecek yollara başvurmaz. 


Baby Tech  Anne Yanı Beyaz 50*90 Beşik lamine gürgen ağacından imal edilmiş olup beyaz lake boya ile renklendirilmiştir


Bu amaçla tükettiğimiz tüm renklendiriciler  Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.

Baby Tech ahşap beşiğin yanı sıra uyku seti, cibinlik ve yatak gibi diğer ayrıntıları da kendi üretmektedir. Size sunduğumuz ürünün her parçası fabrikamızda üretilmekte olup, kullanılan kumaş, sünger ve diğer ham maddeler ülkemizde ve dünyada oluşturulmuş tüm güvenlik normlarına uygundur. Kumaşlarımız eoko-tex 100 standartı sertifikasına sahiptir.


AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

Baby Tech stoğunda bulunmayan ürünü satışa sunmamaktadır. Hafta içi saat 13.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün, daha sonraki saatlerde geçilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi, Pazar ve diğer resmi tatil günleri geçilen siparişler ise ilk mesai günü kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti firmamızca ödenmektedir. 

 

KOŞULSUZ CAYMA HAKKI

Baby Tech “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Size burada sunulan  ürünle satın aldığınız ürün arasında en ufak bir farklılık tespit ettiğiniz takdirde cayma hakkına sahipsiniz, bunun dışında kargodan kaynaklanabilecek tüm riskler de -siz tutanak tutturmamış olsanız dahi- firmamızca üstlenilmektedir.

 

İKİ YIL GARANTİ

Ahşap beşiklerimiz iki yıl kullanım garantilidir. (sert cisim darbeleri ile kırılmış,sıcağa veya suya bırakılma nedeni ile bozulmuş vb. kusurlar gerekçesiyle kullanılmaz hale getirilmiş olan ürünler garanti kapsamı dışındadır). Tekstil setleri kullanım ömürlerince ve yıkama talimatlarına uyulması koşulu ile garantilidir. 

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 

 Ürünün net kullanım alanı olarak ölçüleri,             Derinlik: 63 cm En: 52 cm  Uzunluk: 90 cm 

 Ürünün dış ölçüleri (kapladığı kullanım alanı),      Derinlik: 83 cm En: 56 cm  Uzunluk: 96 cm 

 Ürünün Koli Ölçüleri,                                             Derinlik: 30  cm En: 58 cm  Uzunluk: 96 cm 

 Koli Ağırlığı 20 kg’dır.

 


Benzer Ürünler
100-426 Baby Tech Beyaz Anne Yanı Beşik 50x90 Tekerlekli, Kademeli Beşik 974.999898