Baby Tech Beyaz Kelebekler Beşik 70*130 cm (161)

Marka : Baby Tech
Fiyat : ₺1.365,00(KDV Dahil)
* ₺227,50 'den başlayan taksitlerle

ÜRÜNÜ KAHVERENGİ BAŞLIKLARLA VEYA KOMPLE BEYAZ OLARAK TERCİH EDEBİLİRSİNİZ BU KONUDA SİPARİŞTEN ÖNCE VEYA SONRA BİZE BİLGİ VERMENİZ YETERLİ

 • ÜCRETSİZ KARGO, YATAK, UYKU SETİ, CİBİNLİK DAHİL
 • Beyaz Kelebekler iki kademelidir, bebeğinizin ilk aylarında üst kademede kullanacağınız ürünü, 8. aydan sonra tabana indirerek oyun parkı olarak da kullanabilirsiniz. Beyaz kelebekler 1. sınıf mdf hammaddeden imal edilmiştir. Korkuluklar 1. sınıf pvc malzemedir.
 • Bu boyutlardaki beşiklerimizin avantajı daha uzun süreli kullanım olanağı sağlamasıdır.
 • Tüm beşik modellerimiz sallanma özelliğine sahiptir, beyaz Kelebekleri de pratik mekanizmaları sayesinde tekerlekleri üzerinde kullanabileceğiniz gibi, kolaylıkla sallama pozisyonuna da alabilirsiniz.
 • Ürün fotoğrafında görmüş olduğumuz tüm ayrıntılar, cibinliğin de dahil olduğu dokuz parçadan oluşan uyku seti, 10 cm yükseklikteki yıkanabilir alezli, sünger yatak da fiyata dahildir.
 • Ürünü  "uyku setleri" sayfalarımızda görebileceğiniz farklı uyku setleriyle de temin edebilirsiniz.
 • Ürünlerimizin modüler olması, taşıma ve saklama için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir hasar halinde, fabrikamızdan temin edebileceğiniz parça sayesinde beşiğinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. 
 • Tekstil setlerimiz de fabrikamızda üretilmektedir. Üretimde kullanılan kumaşların tamamı "OEKO-TEX® Standardı 100" sertifikasına sahiptir.
 • İmalatta kullandığımız tüm renklendiriciler Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.
 •  Kral beşiklerimizin montaj görüntülerini  buradan  izleyebilirsiniz.
 • Ürünlerimiz "2 Yıl" garantilidir.

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

Baby Tech stoğunda bulunmayan ürünü satışa sunmamaktadır. Hafta içi saat 17.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün, daha sonraki saatlerde geçilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi, Pazar ve diğer resmi tatil günleri geçilen siparişler ise ilk mesai günü kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti firmamızca ödenmektedir. 

 

KOŞULSUZ CAYMA HAKKI

Baby Tech “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Size burada sunulan  ürünle satın aldığınız ürün arasında en ufak bir farklılık tespit ettiğiniz takdirde cayma hakkına sahipsiniz, bunun dışında kargodan kaynaklanabilecek tüm riskler de –siz tutanak tutturmamış olsanız dahi- firmamızca üstlenilmektedir.

 

    İKİ YIL GARANTİ

Ahşap beşiklerimiz iki yıl kullanım garantilidir (sert cisim darbeleri ile kırılmış,sıcağa veya suya bırakılma nedeni ile bozulmuş vb. kusurlar gerekçesiyle kullanılmaz hale getirilmiş olan ürünler garanti kapsamı dışındadır). Tekstil setleri kullanım ömürlerince ve yıkama talimatlarına uyulması koşulu ile garantilidir. 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 

 Ürünün net kullanım alanı olarak ölçüleri,          Derinlik: 65 cm En: 70 cm Uzunluk:  130 cm 

 Ürünün dış ölçüleri(kapladığı kullanım alanı),    Derinlik: 89 cm En: 74 cm Uzunluk:  134 cm 

 Ürünün Koli ölçüleri,                                           Derinlik: 28 cm En: 77 cm Uzunluk:  137 cm 

 Koli Ağırlığı 35 kg’dır.

161 Baby Tech Beyaz Kelebekler Beşik 70*130 cm 1364.99981
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler