Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik
Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik
Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik
Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik

Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik (113)

Marka : Baby Tech
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.050,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺835,00(KDV Dahil)
₺139,17 'den başlayan taksitlerle

Baby Tech Ahşap Sepet Beşikler

 %100 Yerli Üretim, E0 normunda boya, oekotex belgeli kumaş, fsc belgeli ahşap, bebeğiniz için her şey düşünüldü.

 • Lamine kayın ağacından üretilmiş olan Baby Tech Saraylı Beyaz'a  beyaz lake boya uygulanmıştır, estetik görünümünün yanı sıra sağlamlığı ve hafifliğiyle son derece işlevseldir. Sepet bölümü dört parçaya ayrılabildiğinden, ürünü bebeğiniz için kullandıktan sonra, tekrar parçalarına ayırarak küçük bir alanda saklama şansına sahipsiniz. Kullanım süreniz boyunca tekerlekleri sayesinde evinizin içerisinde kolaylıkla yer değiştirebilirsiniz.
 • Saraylı Beşik sallanma mekanizmasına sahiptir, dilediğiniz zaman mekanizmayı kilitleyerek beşiği sabit hale getirebilirsiniz.
 • Ürün fotografında görmüş olduğumuz tüm ayrıntılar (c ibinlik, uyku seti, yastık, yorgan)  fiyata dahildir. Saraylı Beşiklerde sünger yatak kullanmaktadır.
 • Ürünlerimizin modüler olması, taşıma ve saklama için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir hasar halinde, sitemizden temin edebileceğiniz parça sayesinde beşiğinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. 
 • İmalatta kullanılan tüm renklendiriciler Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.
 •  Tekstil setleri de baby tech tarafından tamamıyla yerli hammadde kullanılarak üretilmektedir.  Tekstil setleri üretiminde kullanılan kumaşların tamamı "OEKO-TEX® Standardı 100 sertifikasına sahiptir.  
 • Baby Tech Saraylı Beşik'in montaj görüntülerini  buradan  izleyebilirsiniz.
 • Ürünlerimiz "2 Yıl" garantilidir.
 • AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

  Baby Tech stoğunda bulunmayan ürünü satışa sunmamaktadır. Hafta içi saat 17.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün, daha sonraki saatlerde geçilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi, Pazar ve diğer resmi tatil günleri geçilen siparişler ise ilk mesai günü kargoya verilmektedir.

  Kargo ücreti firmamızca ödenmektedir. 

   

  KOŞULSUZ CAYMA HAKKI

  Baby Tech “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Size burada sunulan  ürünle satın aldığınız ürün arasında en ufak bir farklılık tespit ettiğiniz takdirde cayma hakkına sahipsiniz, bunun dışında kargodan kaynaklanabilecek tüm riskler de –siz tutanak tutturmamış olsanız dahi- firmamızca üstlenilmektedir.

   

    İKİ YIL GARANTİ

  Ahşap beşiklerimiz iki yıl kullanım garantilidir. (sert cisim darbeleri ile kırılmış,sıcağa veya suya bırakılma nedeni ile bozulmuş vb. kusurlar gerekçesiyle kullanılmaz hale getirilmiş olan ürünler garanti kapsamı dışındadır). Tekstil setleri kullanım ömürlerince ve yıkama talimatlarına uyulması koşulu ile garantilidir. 

  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   Ürünün net kullanım alanı olarak ölçüleri,          Derinlik: 41 cm En: 56 cm Uzunluk:  93 cm 

   Ürünün dış ölçüleri(kapladığı kullanım alanı),    Derinlik: 81 cm En: 62 cm Uzunluk: 100 cm 

   Ürünün Koli Ölçüleri,                                          Derinlik: 32 cm En: 55 cm Uzunluk:  90 cm 

   Koli Ağırlığı 14kg’dır.

  ÖNEMLİ UYARI

  Sepet Beşik modellerimizin boyutları ve mukavemeti bebeğinizin rahatlıkla bir, bir buçuk yaşına kadar kullanabileceği kapasitedir ancak  yerel ve uluslararası standartlara göre; bebeğiniz oturabilir, ayağa kalkabilir, dizlerinin üstünde çömelebilir,beşiğin pozisyonunda değişiklik yaratabilir hale geldiğinde, ürün bebeğiniz için kullanılmamalıdır.

  Sepet beşik tarzı ürünlerde kullanım süresini belirleyen unsur, beşiğin boyutlarından ziyade bebeğinizin ayağa kalkma süresidir, bu konuda piyasada bulunan yanıltıcı yönlendirmelere itibar etmemenizi, bu hususu özellikle göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Benzer Ürünler
113 Baby Tech Saraylı Beyaz Beşik 834.999948
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler